BETA


Henry Cloud

Znany amerykański psycholog kliniczny, a także popularna osobowość telewizyjna i radiowa. Jest autorem wielu książek, z których kilka osiągnęło wielomilionowe nakłady. Od ponad dziesięciu lat Cloud prowadzi warsztaty i seminaria dla singli. Uczy ich, jak skutecznie umawiać się na randki, w jaki sposób pokonać własne ograniczenia i zdobyć wymarzonego partnera. Efekty tej pracy, zaprezentowane w książce, mówią same za siebie.

zobacz wszystkie pozycje autora

Wydawnictwo

W drodze

Wydawnictwo "W drodze" założyli dominikanie, których dewizą jest "głosić wszystkim, wszędzie i na wszelkie możliwe sposoby". Obecnie wydawnictwo publikuje około trzydzieści nowych tytułów rocznie. Ta działalność obejmuje kilka podstawowych kierunków: duchowość, teologia, psychologia i wiara, ekumenia, nauczanie społeczne Kościoła. Ukazują się u nas również: beletrystyka, wspomnienia, dzienniki, literatura dziecięca oraz młodzieżowa.

zobacz pozostałe pozycje tego wydawnictwa

Poszukiwana poszukiwany

24,00 

Ten produkt jest dystrybuowany w postaci elektronicznej (plik do pobrania).

EPUB MOBI
eBook
EPUB MOBI

Opis

„Poszukiwana, poszukiwany” nie jest kolejną abstrakcyjną paplaniną na temat związków i pogoni za miłością, ale jest bardzo wciągającą i mądrą pozycją zawierającą instrukcje, które pomagają poznać siebie i właściwie pokierować swoim życiem „miłosnym”.

„W umawianiu się na randki, podobnie jak w innych dziedzinach życia, nie chodzi po prostu o »trudny rynek«. Nie jest to głównie sprawa liczby i dostępności mężczyzn i kobiet do wzięcia. To w dużo większym stopniu sprawa twojej dostępności i tego, czy jesteś otwarty na tworzenie związku. Taki jest mój punkt widzenia i tego się trzymam. Moją misją w tej książce jest pomóc ci w odzyskaniu zdrowia i otwartości w tej dziedzinie życia, tak że będziesz w stanie nie tylko znaleźć kogoś, z kim się umówisz na randkę, ale i będzie to ktoś wart podjęcia z nim wspólnego życia”.

Szczegóły

eBook
  • EPUB EPUB
  • MOBI MOBI
978-83-7033-910-4

Recenzje

Jeszcze nikt nie dodał swojego komentarza. Bądź pierwszy!

Zobacz również

Kropki i kreski
eBook
EPUB MOBI pdf
16,00 

Ten produkt jest dystrybuowany w postaci elektronicznej (plik do pobrania).

Ładuję...